Нафтогаз придбає недобудовану ТЕС у Славутичі

У Антимонопольному комітеті України дозволили підприємству «Нафтогаз Біоенергія» (дочірня компанія НАК «Нафтогаз України») придбати частку у статутному капіталі ТОВ «Славутицька ТЕС», що перевищує 50% голосів у вищому органі управління товариства. Про це повідомила пресслужба АМКУ.

В цей час на «Славутицькій ТЕС» відбувається будівництво ведення в експлуатацію  та котельні, що будуть працювати з використанням біомаси.

Після того, як завершаться роботи, ТЕС зможе запрацювати на повну, поки що станція не проводить господарську діяльність. Після введення в експлуатацію ТЕС буде виробляти електроенергію та буде постачати теплову енергію в територіальних межах Славутича Київської області.

«Введення «Славутицької ТЕС» в експлуатацію дасть змогу відмовитись від спалювання газу для виробництва енергії, на користь відновлювальних джерел. Як наслідок, місцева енерго- та тепло- генерація буде незалежною від постачання газу та його вартості, що забезпечить  посилення енергетичної безпеки України та покращить стан навколишнього середовища», — запевнили в АМКУ.

Фото: gettyimages.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.