«Нафтогаз» прогнозовано не отримав відтермінування оплати за євробонди

НАК «Нафтогаз України» безуспішно намагався отримати 2-річне відтермінування оплати процентів  і погашення за всіма трьома випусками єврооблігацій. Це і прогнозував раніше Bloomberg. Про це інформує «Інтерфакс  Україна» з посиланням на повідомлення Ірландської фондової біржі.

«На збори з євробондів 2024 року зареєструвалися власники приблизно 49% облігацій і приблизно 74% поданих голосів було віддано на користь пропозиції НАК. Щодо єврооблігацій 2026 року, виплата відсотків та погашення за якими припадають на листопад, то на збори зареєструвалося приблизно 54%, а за відстрочку було подано близько 43% голосів. Повторні збори щодо єврооблігацій-2024 та євроблігацій-2026 призначені на 31 серпня відповідно об 11:00 та об 11:15 за Лондоном», – зазначає НАК.

Відмову власників єврооблігацій-2022 від відстрочки виплат за ними НАК повідомив розглядатиме спільно з Кабміном (він є єдиним акціонером), і Мінфіном. Разом із тим 21 липня Кабінет міністрів України визнав роботу правління «Нафтогазу» незадовільною,  зобов’язавши НАК укласти новий договір змін кредитних умов за єврооблігаціями на його умовах.

Фото: НАК «Нафтогаз України».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.