Звільнено голову Київської облради

На засідання не прийшла і звіт не представила: звільнено голову Київобларади Наталію Гунько

Сьогодні, 8 травня, Київська обласна рада на засіданні позачергової 17-тої сесії відправила у відставку свою очільницю Наталію Гунько, яка є членкинею партії «Слуга народу». Про це повідомляє Київська обласна рада.

На сесії зареєструвалось 74 депутати облради. Головуючим на засіданні був перший заступник голови Київської облради Ярослав Добрянський. Шляхом таємного голосування за звільнення голови Київоблради Наталії Гунько віддали свої голоси 67 депутати

«Під час розгляду порядку денного, зокрема, проекту рішення «Про заслуховування звіту голови Київської обласної ради за 2022 рік», було наголошено, що вчергове голова ради Наталія Гунько ігнорує це питання та не звітує особисто про свою роботу перед депутатським корпусом. Оскільки на нинішнє пленарне засідання вона вкотре не з’явилася. При цьому необхідно зазначити, що розпорядження про скликання сесії підписано безпосередньо нею ж. Ще 27 квітня виконавчим апаратом облради була зареєстрована пропозиція від депутатської більшості й була підписана 35  депутатами  про скликання та проведення сесії з питанням звільнення голови Київської обласної ради, а також з вимогою до голови КОР подати звіт за минулий рік її роботи та озвучити його на сесії ради не пізніше 8 травня 2023 року з можливістю ставити депутатами запитання.», – ідеться в повідомленні.

Про те, що на цьому засіданні заздалегідь було заплановано розгляд питання про звільнення Наталії Гунько ми повідомляли раніше. Звіт про роботу голови Київоблради Наталії Гунько за 2022 рік розглядався без неї та був визнаний незадовільним.

Зрештою наразі виконуючим обов’язки голови Київоблради голосуванням призначено Ярослава Добрянського (партія «За майбутнє»).

Фото: Facebook Наталії Гунько.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.