На вихідних буде менше відключень електрики через потепління — Укренерго

Голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький повідомив, що розраховує на зменшення відключень електрики в Україні на вихідних через потепління. Про це він заявив в ефірі телемарафону, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, енергетики будь-якими силами намагаються підключити до енергосистеми якнайбільше генерувальних потужностей. Кудрицький наголосив, що українцям все ще слід економити електрику — особливо зараз, за холодної погоди.

«Що більше ми заощадимо електроенергії, то більше її залишиться нашим співгромадянам, з якими ми живемо в одній країні та в одній енергосистемі», — пояснив Кудрицький.

Очільник «Укренерго» вважає, що блекаут в Україні є «сценарієм радше теоретичним». Проте він не виключає тривалих відключень, як це було в листопаді, якщо росіянам вдасться завдати значних руйнувань енергосистемі.

Своєю чергою гендиректор YASNO Сергій Коваленко зазначив, що ситуація з електрикою в Україні зараз складна. Серед причин — холодна погода і планові ремонти на деяких генераційних об’єктах.

Тому через стан мереж і генерації зараз на Київ дають приблизно 60% необхідних об’ємів електрики. З цього близько 40% спрямовують на об’єкти критичної інфраструктури. Залишок розподіляють серед мешканців столиці.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.