На що витратили бюджетні кошти за лютий у Гребінках

Село Гребінки уклало за лютий 105 договорів на 9,02 млн гривень: витрати здебільшого стосувалися життєзабезпечення громади, зокрема, закладів освіти. Про це пише «Київвлада» у своїй аналітиці.

Найбільші видатки

На третину вказаних коштів – майже на 3,3 млн гривень – місцева влада Гребінок замовила електричної енергії та послуг з її розподілу. З цієї суми на 2,24 млн гривень селищний Відділ освіти уклав договір на поставку протягом поточного року 450 тис. кіловатів електрики в навчальні заклади Гребінок, а також сіл Лосятин, Ксаверівка, Новоселиця, Дослідницьке та Саливонки. На решту 1 мільйон гривень Гребінківська селищна рада та її Відділ освіти замовили послугу з розподілу електрики на поточний рік.

Другою за обсягами статтею видатків була закупівля продуктів харчування. Протягом лютого “продуктових” договорів було укладено на загальну суму 1,17 млн гривень. Всі замовлення здійснював Відділ освіти Гребінок. Зокрема, було закуплено фруктових соків, риби, хліба, молочної продукції, кави та чаю.

Третій за вартістю став договір ціною 1,17 млн гривень, який також пов’язаний з електропостачанням. На ці кошти селищна рада замовила послуги з ремонту та техобслуговування мереж вуличного освітлення населених пунктів Гребінківської громади протягом 2023 року. Ці послуги включають, зокрема, періодичні огляди та обслуговування повітряних ліній, знімання контрольних показів лічильників та заміну світильників зовнішнього освітлення.

На решту 3,38 млн гривень в лютому було укладено близько 80 договорів, з яких найдорожчі стосувалися видалення сухостійних та аварійних  дерев, кронування та омолодження дерев на території громади протягом поточного року (550 тис. гривень), закупівлі тепла для центральної селищної лікарні (423 тис. гривень) та охоронних послуги для навчальних закладів (288 тис. гривень). Крім цього серед іншого замовили 4 тисячі медичних п’явок та 16 відеореєстраторів.

Найбільші замовники

Протягом лютого договори за результатами публічних закупівель в Гребінках підписували 7 замовників. Левову частку угод уклали два з них – безпосереднього Гребінківська селищна рада та її Відділ освіти. Так, освітнім відділом було підписано договорів на 5,15 млн гривень, серед яких згадані вище замовлення електрики, продуктів харчування та охоронних послуг. Також відділ спрямовував кошти та канцтовари, акумулятори, кубки та грамоти.

Селищна рада Гребінок як окрема юрособа уклала в лютому договорів на 3,3 млн гривень. Найдорожчими були договори на ремонт та техобслуговування мереж вуличного освітлення, обрізку та кронування дерев і розподіл електричної енергії. Також серед замовлень ради – адвокатські послуги, очищення урн, канцтовари та будматеріали.

Решта шість замовників Гребінок (КНП «Гребінківська центральна лікарня», КП «Гребінківське житлово-комунальне господарство», селищна Служба у справах дітей та сім’ї, а також відділ фінансів та відділ соцзахисту і соцзабезпечення) підписали сумарно 8 договорів на 575 тис. гривень.

Найбільші підрядники

Освоювала бюджетні кошти гребінківська влада в лютому разом з півсотнею підрядників. Найдорожчий договір на поставку електрики в навчальні заклади громаді ціною 2,24 млн гривень дістався столичному ТОВ «Український струм». Вказана закупівля супроводжувалася декількома скаргами цієї компанії, пропозиція якого була найбільш вигіднішою в аукціоні, але була спочатку відхилена через невідповідність умовам тендеру. Однак тендерний комітет замовника після скарг цієї організації своє рішення переглянув і в кінцевому підсумку віддав вказаний підряд «Українському струму».

Ще дві компанії отримали договорів на понад мільйон гривень: ТОВ «Будкомпані-Груп» (Біла Церква) за 1,17 млн гривень буде ремонтувати та обслуговування мережі вуличного освітлення громади, а ПАТ «ДТЕК Київські регіональні мережі» (Київ) – за 1,04 млн гривень займатиметься розподілом електричної мережі.

Решта 45 підрядників отримали сумарно сотню договорів на 4,5 млн гривень.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.