«Героїв Ірпеня памʼятатиме весь світ».

На одному з будинків центральної площі Ірпеня відкрили новий стінопис «Героїв Ірпеня памʼятатиме весь світ»

На одному з будинків центральної площі Ірпеня відкрили новий стінопис «Героїв Ірпеня памʼятатиме весь світ». Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня, співзасновник Фонду відродження Ірпеня Володимир Карплюк.

Мурал створено за ініціативи ірпінської кавʼярні «SOVA».

«Власник кав’ярні Роман Яворський брав безпосередню участь в обороні Ірпеня, особисто бачив героїзм побратимів, горе та сльози на лицях ірпінчан, які були змушені покинути свої домівки», – розповідає Карплюк.

Цим муралом Роман Яворський залишив у пам’яті громади героїчні вчинки воїнів, які стояли на захист свого міста, ризикували під обстрілами власним життям для збереження життя цивільного населення.

Мурал відкрили разом з депутатом Ірпінської міськради Антоном Головенком та Анастасією Яворською – дружиною Романа Яворського, який зараз захищає Україну на Сході України. Цей стінопис буде допрацьовано ще кількома творчими ідеями.

«Дякую Роману Яворському за чудову ініціативу. Дякую авторкам муралу, художницям Наталії Довгошиї та Аллі Вороновській за професійну майстерність», – додав Володимир Карплюк.

На муралі зазначена фраза з вірша «Героїв Ірпеня памʼятатиме весь світ» автора книги «Битва за Ірпінь» та продюсера фільму «Форпост Ірпінь» Петра Щербини.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.