На майно забудовника з Київщини, що ухилявся від сплати податків на 140 млн грн, накладено арешт

Cудом наклав арешт на майно забудовника з Київщини, який підозрюється в ухиленні від сплати податків на 140 млн грн. Про це поінформувала пресслужба Київської міської прокуратури.

Ухвалою Печерського районного суду міста Київ було заарештовано понад 200 об’єктів нерухомості, які належать підозрюваному. Зокрема  33 земельні ділянки, 117 квартир та 78 нежитлових приміщень. Частину зазначеного майна забудовник планував приховати завдяки переоформленню на підконтрольну юрособу.

Як ми повідомляли раніше, Київська міська прокуратура повідомила про підозру одному з найбільших забудовників Київщини. Його підозрювали в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Слідство встановило, що забудовник, являючись замовником будівництва кількох комплексів багатоквартирної житлової забудови на території Києво-Святошинського району Київщини, під час реалізації квартир та нежитлових приміщень декларував отримані кошти як доходи фізичної особи, не оформлюючи свою діяльність як підприємницьку. Так, у період з 2019 по 2021 роки злочинець реалізував біля 900 квартир та приміщень комерційного призначення у новобудовах, не сплативши понад 140 млн гривень податків.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.