Бориспільський район: вирубка лісу

На Київщині вирубали лісу майже на 350 000 грн: до суду скеровано обвинувальний акт

Прокурори Бориспільської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом незаконної порубки лісу на Київщині (ч. 4 ст. 246 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

«У серпні минулого року обвинувачений організував незаконну господарську діяльність з порубки та подальшого продажу деревини на території Бориспільського району. Чоловік залучив до роботи 4-х осіб, двоє з яких неповнолітні, та запевнив їх у наявності в нього всіх необхідних дозвільних документів, хоча фактично їх не мав», – ідеться в повідомленні.

Без передбаченого законом дозволу ці громадяни вирубали 86 дерев на території Старівського лісництва державного підприємства «Бориспільський лісгосп». Розмір спричиненої державному підприємству шкоди становить майже 350 000 грн.

Прокурором в інтересах держави до громадянина заявлено цивільний позов про стягнення зазначеної шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної рубки лісу. З метою її відшкодування на майно підозрюваного накладено арешт.

Фото: Київська обласна прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.