люди

На Київщині ВПО навчають затребуваних будівельних професій: деталі

У Київській області вимушених переселенців й осіб із числа незайнятого та працюючого населення навчають за професіями «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» та «лицювальник-плиточник». Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської обласної військової адміністрації.

Проєкт реалізується в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України та Департаментом освіти і науки Київської ОВА.

Київська область – одна з тих, що найбільше постраждала через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Мета проєкту – у короткий термін підготувати кваліфіковані робітничі кадри для відновлення, будівництва і модернізації цивільної інфраструктури та житлового фонду, зруйнованих унаслідок військової агресії росії.

Навчання проходить на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей». Під час нього використовуються інноваційні виробничі технології і сучасні будівельні матеріали.

Так, протягом квітня мікронавичками з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» оволоділи 10 слухачів із числа дорослого населення. 2 травня групі слухачів Броварського професійного  ліцею, які завершили короткотермінові курси, вручено відповідні сертифікати  за професією «лицювальник-плиточник». Підготовка слухачів здійснювалася за фінансової підтримки Профспілок працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Цей проєкт планується поширити і на інші заклади професійної (професійно-технічної) освіти Київщини.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.