спортивні ігри

На Київщині відбувся третій етап спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна»

Обласні спортивні ігри серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна» тривають у школах Київщини. Так, цього тижня пройшов третій етап відбіркового туру «Перша ліга», який провели у Ржищівській громаді. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.

У двох фізичних активностях: доджбол та Cool games – взяли участь 8 команд серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади. Дві команди-переможці цього туру представлятимуть територіальну громаду у фінальних іграх «Вищої ліги».

Нагадаємо, обласні спортивні ігри серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна» проводяться в семи районах Київщини з лютого по червень 2023 року. Учасниками заходу є учні 5-х класів та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Київської області.

Ліга складається з чотирьох етапів: «Ліга дружніх», «Ліга сміливих», «Перша ліга» та «Вища ліга».

Це пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт, метою якого є мотивація школярів до здорового та активного способу життя через участь у спортивних іграх, які не мають формату змагань.

Проєкт впроваджується відповідно до модельної навчальної програми Нової української школи. На Київщині він реалізується Департаментом освіти і науки спільно з Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.