судитимуть лікарку

На Київщині судитимуть лікарку, яка після проведення операції залишила сторонній предмет в тілі 7-річної дитини

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Бориспільської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно лікарки за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником (ч. 2 ст. 140 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, 7-річному хлопчику в хірургічному відділенні однієї з лікарень області проведено оперативне втручання. Після виписки з медустанови дитина скаржилася на погане самопочуття. Батьки доставили хлопчика до НДСЛ «Охматдит». Там йому проведено повторне оперативне втручання, під час якого медичний персонал дістав з тіла дитини відрізок серветки, залишеної після попередньої операції.

Відповідно до висновків експертизи, залишене стороннє тіло в черевній порожнині дитини призвело до розвитку запального процесу та загальної інтоксикації організму, а також повторного хірургічного втручання, пов’язаного з видаленням серветки й усуненням абсцесу. Без його проведення запальний процес призвів би до настання смерті пацієнта.

Досудове розслідування здійснювалося Бориспільським райуправлінням ГУ Нацполіції в Київській області.

Фото ілюстративне

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.