На Київщині створили новий навчально-практичний центр

У Переяславі на базі закладу професійно-технічної освіти створили новий навчально-практичний центр. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Для нього закупили сучасне устаткування для проведення лабораторно-практичних занять за професіями «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування».

Зокрема це меблі, а також обладнання: трактори, комбайни, культиватори, електрогенератори,  заточувальні станки, комплекти вимірювального інструменту та слюсарних ключів тощо.

Їх закупили коштом державного та обласного бюджетів, а також за кошти спеціального фонду.

Так, упродовж 2020-2022 років у закладі освіти створено 2 навчально-практичні центри – електротехнічного і сільськогосподарського напрямів.

Для цих центрів зроблено капітальний ремонт кабінету професійно-теоретичної підготовки, трьох лабораторій для проведення професійно-практичної підготовки та пункту технічного обслуговування.

У цьому навчальному закладі здобувають освіту понад 500 людей. Підготовка кваліфікованих робітників у закладі здійснюється за 5 професійними напрямами:

  • сільське господарство;
  • громадське харчування;
  • електротехніка;
  • легка промисловість;
  • промисловості та автомобільного транспорту.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.