відбудова Київщини

На Київщині стартувала відбудова багатоквартиних будинків у Бучанському районі та Гостомелі (фото)

На Київщині в селах Мила та Бузова Бучанського району та Гостомелі стартувала відбудова перших трьох із 18 будинків за підтримки «UNITED 24». Про це повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

Декілька місяців тому КОВА, Мінінфраструктури та ПРООН підписали Меморандум про співпрацю та масштабне відновлення 18 багатоповерхових будинків, які були пошкоджені під час вторгнення російських окупантів.

Возможно, это изображение 2 человека

Гроші на це зібрали в межах напряму «Відновлення» фандрейзингової платформи United24. Загальна сума відновлення 18 будинків понад 800 мільйонів гривень. Вже 18 травня Руслан Кравченко разом із заступницею міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталією Козловською та Постійним представником ПРООН в Україні Яко Сільє оглянули хід робіт в одному з будинків в Милі.

Возможно, это изображение 3 человека и текст «一 стб»

Возможно, это изображение 1 человек

«Перед нами стоїть чітко завдання від президента та Уряду – створити всі умови, щоб люди якомога швидше могли повернутися до своїх осель. І головне, щоб умови проживання були комфортними», – зазначив Кравченко.

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Як відомо, одна з вимог президента – прозорість та підзвітність всіх процесів, тому на кожному об’єкті встановлені онлайн камери, де всі охочі можуть подивитися, як ведуться роботи за цим посиланням.

Возможно, это изображение пожарная лестница

Будуть відновлені три будинки в Гостомельській громаді, чотири – Дмитрівській, чотири – Бородянській та сім – Ірпінській. Всі роботи будуть проводитися з урахуванням сучасних принципів відбудови, зокрема, термомодернізації, аби зменшити споживання енергії.

«Головною задачею є швидкий і якісний ремонт до початку опалювального сезону. Таким чином у свої помешкання зможуть повернутися понад чотири тисячі жителів Київщини», — йдеться у повідомленні.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Варто додати, що під час бойових дій у Київській області зафіксовані руйнування в 46 територіальних громадах із 69. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Дмитрівській, Великодимерській територіальних громадах.

Фото: Руслан Кравченко

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.