На Київщині російська ракета влучила у багатоповерхівку (оновлено)

російські окупанти завдали ракетного удару по Київщині. На території одного із районів області зафіксовано влучання у багатоповерхівку. Про це повідомив очільник Поліції Київської області Андрій Нєбитов.

«Почалась пожежа. Поліція працює на місці події, допомагає подолати наслідки ворожих обстрілів. Прошу усіх ЗАЛИШАТИСЬ В УКРИТТЯХ — це надважливо! Загроза ракетних ударів триває», — зазначив він.

Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко повідомив, що влучили саме у Вишгороді у житловий будинок. Він додав, що у кількох областях влучили в об’єкти критичної інфраструктури.

Очільник Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив, що декілька прильотів потрапили в об’єкти критичної інфраструктури. Також є влучання в багатоповерхівки у Вишгороді та приватний сектор у Чабанах.

«Більше 20 постраждалих, яким вже надається вся необхідна допомога. На жаль, один загиблий. Київська область повністю знеструмлена. Також частково немає опалення та водопостачання», — зазначив він.

Кулеба додав, що у регіоні розгортаються «Пункти Незламності», де є тепло, зв’язок та альтернативне живлення.

«Важливо, щоб кожен знав адресу найближчого пункту – вся інформація є на сайтах районних рад та органів місцевого самоврядування! Також звертайтеся до міськрад, сільрад, старост чи представників поліції», — зауважив він.

Фото: Андрій Нєбитов

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.