На Київщині повідомили про підозру посадовцю державного підприємства

На Київщині прокурори повідомили посадовця державного підприємництва про підозру за службову недбалість зі збитками понад мільйон гривень. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Так, прокурорами Вишгородської окружної прокуратури було повідомлено про підозру начальнику одного з цехів Державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» за фактом службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Підозрюваний підписав акт передачі спеціального обладнання без перевірки на наявність сертифіката відповідності, митних документів та інших документів, які є необхідними для постановки його на відповідні обліки. Підприємство не використовуватиме поставлене обладнання у своїй діяльності.   

«В результаті вказаних дій посадовця державному підприємству спричинено збитки в сумі понад 1,1 млн грн. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Оперативний супровід здійснюється ГУ СБ України у м. Києві та Київській області», — зазначають у повідомленні.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.