На Київщині почали працювати спеціальні моніторингові групи ДСНС

Аби запобігти розповсюдження пожеж на великі території, в Київській області почали працювати спеціальні моніторингові групи. Про це розповіли рятувальники Київської області.

У ДСНС розповідають, що на визначених територіях після отримання спеціального дозволу здійснюється аеророзвідка і виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності і потенційні порушники – палії.

Всі координати осередків загорянь, навіть у важкодоступних місцях, надаються до оперативної служби і техніка терміново виїжджає на гасіння пожежі. Таким чином рятувальники намагаються запобігати і боротися з екологічним лихом, яке щорічно виникає в області і столиці внаслідок пожеж в екосистемах.

«З приходом тепла Київщина потерпає від справжнього екологічного лиха – пожеж в екосистемах. Тільки за минулу добу рятувальники 22 рази залучалися до гасіння вогню. Часто до масштабних загорянь в природних середовищах призводить спалювання трави у господарствах. Складність у ліквідації загорянь екосистем полягає в тому, що невеликі горіння трав’яного настилу за декілька годин перетворюються на масштабні пожежі торфовищ і лісових масивів», — зазначають у дописі.

На Київщині почали виявляти паліїв трави за допомогою аеророзвідки

Фото: ДСНС

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.