На Київщині пес знайшов немовля, яке батько виніс із хати

Працівник кінологічного центру поліції Андрій зі своїм чотирилапим напарником — німецьким вівчуром Громом розшукали немовля, яке батько виніс із хати. Про це пише видання Вечірній Київ.

«Сімейна драма розгорнулася в одному із сіл Київщини. Молоде подружжя ніяк не могло знайти спільної мови: чоловік зловживав оковитою та знущався над дружиною. Не врятувало ситуацію й народження дитини», — пишуть журналісти.

Нещодавно він прийшов додому у нетверезому стані та почав сваритися. Під час сварки він схопив двомісячне немовля й вибіг із хати. Перелякана жінка спробувала знайти дитину самостійно, але коли це не вдалося, вона вирішила звернулася до правоохоронців.

На місце події прибув Андрій з Громом. Взявши слід від будинку, пес впевнено повів поліцейських у бік сусіднього села, де чоловік мав знайомих.

«Аби не втрачати дорогоцінний час, кінолог повернувся до автівки та рушив на пошуки за кермом. За кілька кілометрів побачив обабіч дороги горе-батька з дитиною на руках. Чоловік затриманий. Немовля не постраждало», — додали у повідомленні.

Фото: Вечірній Київ

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.