На Київщині директор товариства заволодів понад мільйоном гривень під час ремонту дитячого санаторію

Прокурори Бучанської окружної прокуратури повідомили про підозру директору товариства. Його звинувачують у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.  Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

За інформацією слідства, між одним із дитячих спеціалізованих санаторіїв Київської області та товариством у грудні 2021 року відбулося укладання договору щодо капітального ремонту приміщень санаторію.

Склавши та підписавши акти виконаних робіт, підрядник зазначив у них вартість підйомника, матеріалів та робіт із його монтажу. При цьому він знав про те, що жодні роботи не були виконані.

Судячи з документів, санаторій перерахував 1 млн 75 тис грн бюджетних коштів на рахунок очолюваного підозрюваним підприємства. Таким чином спричинено збитки державі на вказану суму.

«Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна», — зазначають у прокуратурі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.