На держаукціон виставили арештований адміністративно-складський майновий комплекс на Київщині

На електронному аукціоні OpenMarket виставили на продаж адміністративно-складський єдиний майновий комплекс з допоміжними будівлями, спорудами та земельною ділянкою у селі Крюківщина, що на Київщині, який належав українському бізнесмену та власнику компанії «МХП» Юрію Косюку . В 2021 році в комплексі було відкрито «Кулінарний центр МХП».

Про це йдеться в оголошенні на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції).

Зазначається, що через електронний аукціон OpenMarket виставлено на продаж приватним виконавцем адміністративно-складський єдиний майновий комплекс з допоміжними будівлями, спорудами та земельною ділянкою у Київській області. Стартова ціна лота – 177 318 686 гривень. Загальна площа майнового комплексу: 21461,2 квадратних метрів. Загальна площа земельної ділянки: 4,9752 гектарів.

Цільовим призначенням земельної ділянки є будівництво та обслуговування будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку. Лот складається з адміністративного корпусу, складу, навісу, механічної майстерні, насосної станції, посту охорони, замощення, земельної ділянки та іншого майна.

«Цей майновий комплекс має всі шанси зацікавити інвесторів, враховуючи місцезнаходження, розміри та розвинену інфраструктуру. Гарантійний внесок для участі в аукціоні складає трохи більше ніж 8,8 млн гривень», – повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 26 січня 2023 року.

Фото: ART group

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.