На будівельну компанію, що взяла аванс за ремонт Льодового палацу, подали до суду

Київська міська прокуратура планує через суд стягнути з підрядника понад 25 мільйонів гривень за невиконаний ремонт Льодового палацу в Києві.

Відомство встановило порушення будівельною компанією інтересів держави через неналежне виконання умов договору про капітальний ремонт будівлі Льодового палацу на вулиці Юрія Іллєнка у Шевченківському районі столиці.

Возможно, это изображение на открытом воздухе

Як стало відомо, отримавши аванс, будівельна фірма так і не приступила до виконання умов договору.

Тому Київська міська прокуратура звернулась до Господарського суду Києва з позовом про повернення підрядною організацією суми авансу до держбюджету. Також з підрядника будуть вимагати сплатити штраф. Якщо суд підтримає позицію прокурорів компанія загалом повинна буде сплатити до державного бюджету понад 25,5 мільйонів гривень.

Возможно, это изображение на открытом воздухе и дерево

Нагадаємо, Льодовий палац є частиною спорткомплексу «Авангард» у Києві. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт у червні 2022 року назвав столичний спорткомплекс серед об’єктів, що постраждали внаслідок повномасштабної російської агресії.

Льодовий палац був введений в експлуатацію в 1981 році. Тривалий час він підпорядковувався профспілкам. У 2009 році льодову арену вирішили реконструювати. Відновлення тривало два роки і фінансувалось із держбюджету, але не було доведене до кінця. З того часу ковзанка не функціонує.

Возможно, это изображение на открытом воздухе

У 2017 році тодішній міністр молоді та спорту Ігор Жданов презентував проєкт глобального розвитку спорткомплексу «Авангард», який мав реалізовуватися в кілька етапів. Перший етап стартував у 2019 році. Роботи з відновлення спорткомплексу у 2020 році були відтерміновані через пандемію коронавірусу. Друга черга реконструкції була запланована на 2021 рік. Планували замінити комунікації, дренаж та систему кондиціювання, замінити протипожежну систему та систему зв’язку, побудувати сонячну електростанцію.

Возможно, это изображение дерево и на открытом воздухе

Фото: Київська міська прокуратура

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.