Джерело:

8 Вер, 16:37

224

На благодійному аукціоні «Вiдбyдyємо кpaїнy paзом!» зібрали понад 500 тисяч гривень на будівництво житла для мешканців Київщини

В ceрпнi у столиці України відбувся благодійний аyкцiон «Вiдбyдyємо кpaїнy paзом!» На ньому були представлені piдкісні лoти вiд відомиx людeй України, а саме діячів спорту, сцени, мистецтва та живопису. Під час аукціону було зiбpaно пoнaд 500 тисяч гpивень. Тaкі заходи незабаром відбyдутьcя в Євpoпі, а тaкoж онлaйн.

У Мiжнаpoдномy благодiйному фoнді «Відбудуємо разом» спрямують всі виpyчені вiд аyкціону кoшти нa бyдівництвo пoвнофyнкціональниx мiкрoбyдинків для житeлів Київcької області, які постраждали через воєнні дії.

«Кожен раз, коли ми доставляли гуманітарний вантаж на деокуповані території, ми все більше стикалися з сім’ями які залишалися на своїх попелищах і не хотіли покидати зруйновані домівки, жили в підвалах, господарських будівлях. Саме тоді з’явилася ідея усі сили направити на допомогу людям які втратили житло. А ми – це команда, яку не можна порахувати, це велика кількість людей які рухаються в одному напрямку з однією метою. Ми відбудуємо країну разом!», – розповів засновник Міжнародного Благодійного фонду «Відбудуємо разом» Вадим Пасiчнюк.

На благодійному заході були присутні такі гості, як легендарний футболіст Андрій П’ятов, телеведуча Надія Матвєєва, олімпійський чемпіон Валерій Андрійцев, фундаторка флористичної студії LoraShen Лариса Шен, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая, Марк Фурманов, олімпійська чемпіонка Наталя Скакун, Сергій Левченко, боксерка Іванна Крупеня, мер Ірпеня Олександр Маркушин та інші.

Ведучому Геннадію Попенку вдалося розповісти історію кожного з лотів, а на екранах глядачі могли побачити відео від зірок.

Упродовж аукціону продали боксерську перчатку з автографом Олександра Усика, вініл гурту «Піккардійська Терція» з автографами, футболку з автографами зірок збірної України по футболу, золоту медаль олімпійського чемпіона Валерія Андрійцева, живопис Дмитра Ачкасова та інші.

«Я хочу висловити величезну подяку кожному, хто прийшов підтримати наш проект, хто продовжує пiдтримувати ініціативи нашого фонду. У такий нелегкий час для нашої країни, для кожного українця, лише згуртованість та надійне партнерство допоможе вистояти та відновити зруйноване. Незабаром зима, i наша найголовніша мета – до початку холодного сезону забезпечити повнофункціональним житлом, якомога бiльше сімей. Сiмей, що зараз перебувають у справжньому розпачі. Дякую, за вашу підтримку!», – зауважила вiце-президентка фонду з міжнародних комунікацій та питань реалізації проєктів Наталя Коваленко.

Наразі фонд закликає всіх небайдужих українців та світових партнерів об’єднатися для спільної допомоги родинам, якi втратили своє єдине житло, адже зовсім скоро настануть холоди.

Своєю чергою фронтмен гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин поділився під час заходу історією свого втраченого будинку.

«Багато людей втратили житло. У нас вкрали завтра. Ми не будуємо плани. Я пообіцяв своїм дітям, які зараз вимушено закордоном, що відбудую новий будинок. Ми маємо жити! Ми створені для життя! Тож давайте жити!», – запевнив Харчишин, ледве стримуючи сльози на очах.

Він долучився до доброї справи і зі сцени оголосив неочікуваний та креативний лот – виступ гурту «Друга ріка». Покупець лоту сам зможе обрати дату та місце виступу до чи після перемоги України. У присутніх в залі це викликало бурхливі оплески та підтримку. І вже за хвилину Валерій Харчишин сам зі сцени продав цей лот.

У фонді анонсували наступні лоти для подальшого аукціону: футболку з автографами всіх гравців клуба Баварії від Матвія Фурманова, набір унікальних кульок, розписаних майстрами LoraShen за мотивами картин Марії Приймаченко від Лариси Шен, боксерську перчатку з автографом Віталія Кличка, золоту медаль Сергія Мельниченка, рукавички Іванни Крупені з автографом, картину Елеонори Кашури та ін.

Варто додати, що поки невідомо, коли відбудеться наступний благодійний аукціон та яким чином він буде проходити. Тож стежте за новинами та обов’язково беріть участь.

За матеріалами пресрелізу.

Фото: Master Management 360.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.