На 2023 рік у Броварах запланований капітальний ремонт лише двох ділянок дороги

На капітальний ремонт лише двох об’єктів передбачені кошти в бюджеті Броварської громади на 2023 рік —  шляхопровід по вул. Олега Онікієнка та вулицю Симоненка. Про це повідомляє Трибуна-Бровари.

Загалом на такий ремонт доріг у Броварах виділено 48 млн грн (10 млн грн на вул. Симоненка, 37,5 млн грн – на ремонт шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка, 500 тис. грн – на розробку проєктів).

Ремонт вул. Симоненка почався ще в 2020 році. Тоді порахували, що для повного завершення необхідно 45 млн грн. Все відбувалося за графіком. На 2022-й рік у бюджеті громади також передбачили кошти на капремонт. Проте фінансування призупинилося і роботи законсервували через початок повномасштабної війни. В управлінні БЖКГІТ сподіваються, що в 2023 році будівництво відновиться і запевняють, що якби не воєнний стан, ремонт вул. Симоненка можна було завершити вже в 2022 році.

У 2022 році, під час війни, броварській громаді за статтею «Капітальний ремонт доріг» дозволено витрачати кошти лише на шляхопровід на вул. Онікієнка.

«Шляхопровід – це стратегічний об’єкт. Постанова № 590 передбачає першочерговість його ремонту. Але все одно нам довелося писати листа до керівництва Київської обласної військової адміністрації, щоб залучитися підтримкою. Ми писали, що ремонтуватимемо не вулицю Онікієнка, а саме шляхопровід над залізничною колією, бо інакше наші платежі могли б зависнути на 3-4 місяці», – каже заступниця начальниці управління БЖКГІТ Оксана Семеник.

Нагадаємо, капремонт мосту-шляхопроводу над залізницею було спроєктовано ще у 2016 році. На повний ремонт укладено договір на 80 млн грн. На 2022 рік було виділено 30 млн грн, на цей рік – 37 млн грн. В управлінні БЖКГІТ сподіваються, що протягом року депутати додадуть коштів, оскільки фінансування відбувалося з огляду на ціни 2021 року, але з того часу все подорожчало.

«Шляхопровід проходить над залізничною колією, він розвалюється й Укрзалізниця постійно погрожує його закрити. Він з’єднує центр із найбільшим мікрорайоном Торгмаш. Якщо шляхопровід стане, то доведеться їхати через Княжичі», – каже начальниця управляння БЖКГІТ Світлана Решетова.

У 2022 році більшість доріг ремонтувалися частково. «Латочно» ремонтувало дороги КП «Бровари-Благоустрій». Така ситуація склалася через те, що під час воєнного стану частковий ремонт простіше фінансувати. Його в казначействі розглядають як «утримання доріг у безпечному стані», а це – першочергова стаття.

Із 2022 року КП «Бровари-Благоустрій» почало ремонтувати також дороги в Требухові та Княжичах. Таким чином обсяг робіт збільшився приблизно на 20%. Взагалі частковим ремонтом відремонтовано 15,5 тис. м2.

«На 2023 рік на балансі КП «Бровари-Благоустрій» перебуває близько 200 вулиць у Броварах. І їх кількість постійно зростає, адже вони переходять на наш баланс від інших організацій. Також додалися дороги в Княжичах і Требухові, проте бюджет 2023 року залишився на рівні минулого. Сподіваємось на його збільшення», – каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий.

Нині поліпшенню якості доріг заважає не лише брак коштів, а й проблеми з їх переведенням. Із початком повномасштабної війни ремонт доріг вже розділяється не тільки на частковий і капітальний, а ще і на «дозволять» чи «не дозволять» проплатити за ремонт.

Фото: КП «Бровари-Благоустрій»

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.