У Тетієві проведуть забіг

«Миля — до перемоги»: в Тетієві проведуть забіг для всіх охочих

20 травня в місті Тетіїв Білоцерківського району проведуть безоплатний фізкультурно-оздоровчий захід. У програмі — забіги для дітей і дорослих, повідомляє міський голова Богдан Балагура.

Забіг розпочнеться о 10:00, а сам захід закінчиться о 15:00. Упродовж івенту будуть розігрувати подарунки від організаторів і партнерів.

Всього буде кілька дистанцій для забігу. У стометрівці зможуть взяти участь діти до п’яти й семи років, а на 500 м — від 8 до 14 років. Також у забігу на півмилі будуть брати участі особи від 15 до 18 років. Окрім цього, доступні сімейний старт на 500 м, скандинавська ходьба на півмилі й біг на милю для всіх охочих.

До програми заходу входить різна діяльність, зокрема фітнес-тренування, диск-гольф, танцювальні майстер-класи Hip-Hop і Jass Funk.

За словами міського голови, минулого року в забігу взяли участь близько 500 людей. Цьогорічний захід організовують спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» за підтримки Мінспорту та Тетіївської міськради. 

Зареєструватися можна за посиланням.

Фото: КОВА.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.