Musicians Defend Ukraine: створили фонд для підтримки артистів, які стали до зброї

Культурна агенція kontrabass promo, музична студія Шпиталь Рекордс та гурт Love’n’Joy заснували благодійний фонд Musicians Defend Ukraine. Його мета — залучити учасників світової музіндустрії до фінансової підтримки українських митців, які зараз воюють та волонтерять. Про свою ініціативу активісти повідомили в соціальних мережах kontrabass promo.

«Замість розвитку української культури, створення творчих проєктів та нової музики, ці люди борються за наші життя та безпеку, захищаючи Україну, Європу й цілий світ від звірства росії. Відповідальність за перемогу в цій війні та відновлення культурних процесів в Україні лежить на всій світовій культурній спільноті. Ми закликаємо підтримати наш фонд: зробити донейшн, поширити інформацію про збір грошей та поділитись посиланням на наш сайт із людьми та організаціями, які можуть зробити свій внесок», — закликали засновники фонду. 

Musicians Defend Ukraine збиратиме кошти на конкретні потреби музикантів та інших митців, які доєдналися до територіальної оборони, ЗСУ та волонтерських організацій.

Як саме розподілятимуться внески, фонд висвітлюватиме на Instagram-сторінці  kontrabass promo. Ознайомитись із різними методами пожертв можна на сайті Musicians Defend Ukraine. 

Фото: Musicians Defend Ukraine.