Муніципальна варта Ірпеня затримала чоловіка «під кайфом»

Муніципальна варта Ірпеня затримала та передала правоохоронцям чоловіка, що був у стані наркотичного сп’яніння. Про це йдеться на їхній сторінці у Facebook.

Зазначається, що минулого тижня до чергової частини надійшов виклик – була отримана інформація про особу, яка лежала в безпорадному стані біля багатоповерхівки по вул. З. Алієвої.

Група швидкого реагування на місці виявила чоловіка в непритомному стані. Інспектори привели його до тями і надали першу допомогу. Під час реанімаційних заходів, у потерпілого виявили шприц і характерні препарати, вид яких нагадує наркотичні засоби. На місце події був викликаний наряд поліції для встановлення особи і проведення відповідних заходів в межах своєї компетенції.  

У випадках наявності підозрілих осіб, виявлення порушень громадського порядку, правил благоустрою міста, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Ірпінської Муніципальної варти за телефонами: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. Також за вказаними мобільними номерами ви можете звернутися через месенджери Telegram, WhatsApp, Signal та Viber. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.

Фото: Ірпінська муніципальна варта

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.