Молодь Ірпінської громади долучилася до міжнародного проєкту U-Report Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

В актовій залі Ірпінської міської ради відбулася зустріч представників Київського обласного осередку  U-Point із Ірпінською молодіжною радою при Ірпінському міському голові та молоддю навчальних закладів Ірпінської громади з метою ознайомлення з міжнародним проєктом U-Report Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.

U-Report – цифрова  платформа ЮНІСЕФ, що об’єднує проактивну молодь, яка висловлює свої думки та прагне впливати на зміни в регіоні та країні. U-Report покликаний у формі опитувань збирати думки молоді з приводу різних сфер суспільного життя. На основі відповідей агенції ООН, міністерства та громадські організації ухвалюють рішення на користь української молоді.

U-Point – представництво U-Report на Київщині, що функціонує на базі Київського обласного молодіжного центру, за підтримки YouthUp та сприяння управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

Варто заначити, що в Україні створено всього три осередки U-Point, і Київщина є одним із тих регіонів, де цей пілотний проєкт стартував у січні 2023 року.

Долучитись до опитування на платформі U-Report може кожний охочий. Опитування є безкоштовними та анонімними.

Під час зустрічі організатори заходу презентували платформу U-Report в дії, розповіли про її переваги для розвитку молодіжного середовища та провели нетворкінг для молоді з метою підготовки до опитування та визначення потреб за напрямками роботи: волонтерство та патріотичне виховання.

За результатами зустрічі Ірпінською молодіжною радою за допомогою платформи U-Report буде проведено дослідження серед активної молоді Ірпінської громади з метою визначення їх потреб, проблематики у різних сферах життя, яке допоможе ініціювати саме ті проєкти, які потрібні у громаді та надасть змогу вдосконалити план роботи Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.