Міністр охорони здоров’я відвідав Іванківську лікарню на Київщині: з якою метою?

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та голова КОВА Руслан Кравченко з робочим візитом відвідали Іванківську районну лікарню на Київщині. Посадовці обговорили створення нового корпусу в установі. Про це пише Мінздоров’я.

За словами Віктора Ляшка, працівники Іванківської лікарні перебували в окупації майже 36 днів. У жахливих умовах — без тепла, води, електрики та будь-яких видів зв’язку вони рятували життя людей.

«Низький уклін за людяність та відвагу. Це те, що відрізняє нас від ворога і те, чому перемога за нами. Приємно бачити, що лікарня розвивається», — зазначив Ляшко.

Також під час візиту обговорили створення нового корпусу. Наразі терапевтичний і інфекційний корпус є морально та технічно застарілими. Новий корпус дозволить облаштувати сполучення з раніше збудованим хірургічним корпусом.

Окрім цього, із керівництвом обласної адміністрації ухвалили рішення про завершення ремонту в поліклінічному відділені та створення укриття. Роботи у відділі зупинили через військові дії.

Іванківська лікарня надає допомогу близько 40 тисяч людей. За період окупації заклад надав допомогу 301 пацієнту, а в пологовому відділені народилося 17 дітей.

Фото: Мінздоров’я.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.