Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав медзаклади Київщини

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав медичні заклади Київської області. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Разом із т.в.о голови Київської ОДА Дмитром Назаренко, заступником голови КОДА Віталієм Власюком та першим заступником Київської обласної ради Ярославом Добрянським відвідав Київську обласну клінічну лікарню №2. На базі цього закладу планується створити реабілітаційний центр зі стаціонарним відділенням, що розраховане на 30 ліжок.

Завершення будівництва та ремонтних робіт в майбутньому реабілітаційному відділені планується навесні цього року. Реабілітаційний центр буде облаштовано необхідним сучасним обладнанням.

«Розвивати та підтримувати медичні заклади вкрай важливо під час воєнного стану. Сучасний центр реабілітації допоможе нашим захисникам і всім тим, хто постраждав від окупантів як фізично, так і психологічно. Ми вдячні Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку за постійну підтримку та сприяння обласним медичним закладам», — підкреслив Дмитро Назаренко.

Також під час візиту Міністр охорони здоров’я відвідав амбулаторію загальної медицини та сімейної практики в Гурівщині. Там він ознайомився з роботою відновленого медичного закладу, що зазнав ушкоджень під час бойових дій на Київщині.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.