Мешканцям Ірпеня привезли гуманітарну допомогу з Італії (фото)

БО «Благодійний Фонд Лелекера» передав мешканцям Ірпеня декілька тонн гуманітарної допомоги з Італії. Її вдалося зібрати завдяки громадам містечок Вілламарцана, Кошта та Ґоньяно. Про це написав мер Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, БО «Благодійний Фонд Лелекера» передали вітання від винороба Марчелло Бенедетті, який для збору коштів на підтримку Ірпеня організовував аукціон, та благословення  місту від священника-капелана Дона Сільвіо, який допомагав у зборі допомоги. Своєю чергою виконуючий обов’язки мера міста Вілламарцана пан Даніеле Менон передав свої «запевнення у бажанні подальшої тіснішої співпраці з містом».

«Я щиро дякую Ігорю та Данилу Міщенкам за пророблену роботу! А також від імені всієї нашої громади дякую мешканцям та адміністрації містечок Вілламарцана, Кошта та Ґоньяно, які у цей нелегкий для нашого міста час підставили нам своє плече допомоги. Grazie mille», – написав очільник міста та додав, що «я не вірю в те, що «світ втомився від війни». Бо я бачу, що зараз, як і в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, люди у різних куточках планети об’єднуються, щоб допомагати українцям».


Фото: Олександр Маркушин.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.