Мешканці Требухова скаржаться на шкідливе підприємство

Мешканці Требухова скаржаться на зерносушильне підприємство, діяльність якого шкодить здоров’ю через відходи. Про це пише «Трибуна-Бровари».

Мова йде про ТОВ «Тіберіум», яке здійснює свою діяльність на вул. Гоголівській, 186. Кілька ангарів розташовані на околиці села. Там на спеціальних сушарках сушать зерно. І якщо, на перший погляд, це звучить досить безневинно, то мешканці навколишніх вулиць потерпають від діяльності підприємства вже кілька місяців поспіль.

За словами людей, що мешкають поруч, ТОВ «Тіберіум» систематично забруднює навколишнє середовище відходами обробки аграрної продукції (на вигляд як тирса, лушпиння тощо). Цим «сміттям» засипані подвір’я приватних будинків, розташованих поблизу, автомобілі, узбіччя доріг. При цьому дрібна фракція у вигляді пилу розлітається в радіусі понад 1000 метрів. Відтак цей пил подразнює в людей слизові оболонки дихальних шляхів.

Щобільше, требухівці потерпають від постійного шуму, що лунає на сотні метрів. «Сушка» не припиняє свою роботу навіть уночі, коли в повній тиші її гул здається ще гучнішим. Спроби переговорів представників громадськості із представниками цього підприємства результатів не дали.

Мешканці вже писали звернення до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції столичного округу і навіть до SaveEcoBot у Телеграмі, але ніякого впливу на підприємство немає.

Досі підприємство шкодить здоров’ю мешканців і є причиною забруднення дворів, будинків, автівок, доріг загального користування і всього навколишнього середовища.

Фото: Тамара Попова

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.