Менше половини киян виїжджали зі столиці після початку повномасштабного вторгнення

44% киян виїжджали зі столиці після початку повномасштабної війни. Про це йдеться в новому опитуванні соціологічної групи «Рейтинг».

Більшість з них виїжджали до інших областей України, третина пересувалася в межах Київської області, а кожен десятий виїхав за кордон. Здебільшого це молоді люди, жінки й більш забезпечені українці.

Наразі 85% жителів Києва запевняють, що однозначно повʼязують свої плани на майбутнє саме з Києвом. Серед ВПО цей показник становить 28%, ще 27% опитаних «скоріше повʼязують» життя зі столицею України.

Біля 90% опитаних киян і ВПО вважають Київ комфортним для проживання. Лише 9% мешканців і 6% переселенців не згодні з цим твердженням.

Своєю чергою ВПО переважно обирають Київ через наявність родичів або близьких друзів (45%), можливість знайти роботу (26%) і безпечність в умовах війни (22%), ідеться в дослідженні. Ще близько 9% додали, що в Києві є багато можливостей, аби почати нове життя.

Опитування проводилося з 16 по 27 лютого 2023-го серед жителів Києва та переселенців, які приїхали в місто після початку повномасштабного вторгнення. В загальному опитали близько 800 людей віком від 18 років.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.