Медикам Бучі передали сучасний реанімобіль

Бучанський консультативно-діагностичний центр отримав від благодійників автомобіль швидкої допомоги. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Fiat DUCATO 42 MAXI MULTIJET POWER разом зі спеціалізованим медичним обладнанням та гуманітарною допомогою передав Президент Благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш. Це стало можливим в межах співпраці Асоціації українців в Республіці Ірландія в межах спеціального медичного проєкту підтримки України Medical help Ukraine. Важливу роль в процесі доставки реанімобіля до Бучі відіграла голова Почесної ради Фонду, Народна артистка України Наталія Бучинська.

«Особлива подяка за організацію та передачу цього стратегічно важливого вантажу для бучанських лікарів всім українцям в Ірландії, одному із організаторів проєкту Medical Help Ukraine, ірландському лікарю українського походження Наталії Кононенко, а також кожному водієві, механіку, волонтеру і просто небайдужим активістам, які сприяли транспортуванню автомобіля швидкої допомоги на Київщину», — повідомила Бучанська міська рада.

Це вже десятий автомобіль, який передали Україні в межах проєкту Medical help Ukraine. Також раніше було доставлено медичну апаратуру, ВАК апарати для лікування ран негативним тиском, аптечки першої допомоги, велику кількість інструментів, перев’язувальних матеріалів, котрі виділила Ірландська служба охорони здоров’я (HSE Health Service Executive).

Також отримали гуманітарну допомогу від міжнародної організації з Німеччини Чорнобильські рятувальники. Надзвичайники отримали пожежний автомобіль та обладнання.