McDonald’s відновить роботу в Україні найближчим часом

McDonald’s відновить роботу в Україні найближчим часом, але спочатку в Києві та західних областях. Про це йдеться у заяві компанії.

Відновлюватимуть роботу закладів відбуватиметься поетапно, а тому конкретних термінів не зазначають. Проте протягом декількох найближчих місяців триватиме підготовка до відкриття.

Рішення про відновлення роботи ухвалили після консультацій з українськими посадовцями, постачальниками, фахівцями з безпеки, а також після прохань співробітників повернутися до роботи.

«Ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів», — розповідають у компанії.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає таке рішення дуже позитивним кроком. За його словами, повернення міжнародного бізнесу є частиною відновлення української економіки.

«Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни», — пише Кулеба.

Нагадаємо, McDonald’s з 24 лютого призупинив роботу своїх закладів по всій Україні. Компанія продовжила виплачувати зарплати понад 10 тисячам співробітників. Також українські співробітники долучились до допомоги людям, які постраждали від війни.

З червня з’явилась інформація про підготовку до відновлення роботи закладів. Навіть були припущення, що McDonald’s відновить роботу у серпні.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.