«Made in Russia» до нас не пройде навіть через Туркменістан: київська митниця вилучила добрива в нерадивого підприємця

Київська митниця вилучила 112 тон добрив на суму понад 4 млн грн, походженням з російської федерації. Про це повідомляє Київська митниця.

«112 тонн мінеральної сировини (сечовина з вмістом азоту) у п’яти вантажівках надійшли в Україну з Туреччини. Отримувач – київське підприємство. До митного оформлення імпортер заявив спочатку добрива з одного транспортного засобу – 22 тони вартістю 818 тис грн, і зазначив туркменське походження сировини. Проте, під час митного огляду працівники Київської митниці виявили маркування на товарі «Made in Russia». За виявленим фактом митники склали протокол про порушення митних правил, а добрива вилучили.

З рештою добрив із чотирьох вантажівок, що очікували митного оформлення, імпортер вирішив не ризикувати. І на наступний день після складання протоколу вирішив вивезти з України, заявивши в режим реекспорт. Однак, при огляді митники встановили невідповідність задекларованих відомостей про походження добрив, адже на самому товарі маркування про російське походження, а в документах – Туркменістан», – ідеться в повідомленні.

Складено чотири протоколи про порушення митних правил. Ще 90 тонн добрив загальною вартістю 3,3 млн грн вилучено за цими протоколами.

Фото: Київська митниця.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.