Ірпінь: відновлення дитсадка

«Лісова пісня» в Ірпені знов відкрилась: дитсадок повністю відновлено після навали рф

15 травня в Ірпені відновив роботу дошкільний навчальний заклад №1 «Лісова пісня», який зазнав значних руйнувань під час повномасштабного вторгнення військ рф і більше року не функціонував. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

«Сьогодні, в перший день роботи, садочок прийняв 53 вихованців. Загалом у закладі облаштовано 15 груп, де планується розмістити біля 400 дітей. Приміщення має декілька кімнат для розміщення дітей за віковими категоріями та обладнане всім необхідним: медичний пункт, харчоблок, спальні кімнати та санвузли.

Варто зазначити, що з метою створення безпечних умов для перебування дітей під час повітряної тривоги, облаштоване сучасне укриття, в якому за необхідністю зможуть розміститися всі вихованці та персонал», – ідеться в повідомленні.

Заклад дошкільної освіти «Лісова пісня» – це перший заклад в Ірпені, у якому з 2017 року створено групи з інклюзивною формою виховання. Дитсадок має велику команду професійних працівників, тісно співпрацює з Інститутом психології імені Г. Костюка Національної Академії педагогічних наук України.

Відбудова садочку після рашистської навали відбувалась за рахунок коштів державного бюджету та фінансової підтримки Дитячого фонду ООН «UNICEF» в Україні.

Фото: Ірпінська міська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.