На Київщині затримано посадовця

Лісничий, хочеш працювати – плати: на Київщині затримано посадовця лісомисливського господарства за хабар

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури викрито і повідомлено про підозру заступнику директора одного з державних лісомисливських господарств Київщини за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

«У 2022 році після зміни керівництва лісомисливського господарства лісничому було наказано написати заяву про звільнення без зазначення відповідної дати. Надалі підозрюваний вимагав від цього працівника 37 тисяч гривень, натомість обіцяв не вживати заходи щодо його звільнення з займаної посади.

У ході контролю за вчиненням злочину проведено два етапи передачі грошових коштів. Під час передачі другого траншу в сумі 30 тис. грн посадовця затримали «на гарячому» в порядку ст. 208 КПК України», – ідеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюється слідчими теруправління ДБР у місті Києві. Оперативний супровід здійснює Вишгородський РВ ГУ СБУ у Києві та Київській області.

Фото: Київська обласна прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.