Київстар забезпечив базові станції Обухова додатковими акумуляторами живлення

Київстар забезпечив базові станції Обухівського району додатковими акумуляторами живлення. Це значить, що вони додатково живитимуть базові станції 4-6 годин, якщо буде відсутня електроенергія.

Загалом за останні місяці інженери компанії встановили по всій країні понад 20 тисяч додаткових акумуляторних батарей для підтримки роботи базових станцій під час блекаутів.

«Ми продовжуємо зміцнювати енергонезалежність нашої мережі, міняти елементи живлення на нові, встановлюємо додаткові генератори. Ми вклали в цей проєкт вже понад 350 млн грн. Це інвестиція, яка зробить нашу мережу надійнішою в довготривалій перспективі, щоб наші абоненти були на зв’язку за будь-яких обставин» – прокоментував Володимир Лутченко, технічний директор Київстар. 

Акумулятори використовуються у якості резервного джерела живлення для базових станцій для забезпечення роботи послуг зв`язку та 4G-інтернету в умовах відключення світла. Зокрема, Київстар встановлює нові літій-фосфатні акумулятори із кращими характеристиками, що дозволять збільшити автономність роботи телеком обладнання.

І хоча, наразі, проблем з енергопостачанням немає, компанія не зупиняється на шляху до енергетичної автономності та робить все можливе, щоб забезпечувати абонентів мобільним зв’язком та інтернетом попри будь-які дії агресора. 

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.