Київський університет Шевченка потребує допомоги після ракетних ударів рф

Перед Новим роком, 31 грудня, російські окупанти пошкодили будівлю Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Про це пише пресслужба університету.

«Значних ушкоджень зазнали корпуси ННЦ «Інститут біології та медицини» й ННІ високих технологій, факультетів психології, соціології, комп’ютерних наук та кібернетики, радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, механіко-математичного та географічного факультетів, кафедри ядерної фізики, кріогенного комплексу, спорткомплексу, Українського фізико-математичного ліцею та деяких гуртожитків Студмістечка», — йдеться у повідомленні.

На цей раз збитки, які були завдані падінням ракети, у рази будуть перевищувати ті, яких зазнав університет під час масованого ракетного обстрілу середмістя Києва 10 жовтня 222 року, коли було ушкоджено будівлю Головного (Червоного) навчального корпусу, ННІ філології (Жовтий корпус), Наукової бібліотеки імені М. Максимовича, хімічного факультету, а також оранжереї Ботанічного саду імені О. Фоміна.

Сьогодні, 1 січня 2023 року, у Шевченковому університеті зібралася, аби в якнайшвидший термін розпочати роботи з прибирання будівель і території  від розбитого скла та закриття вибитих вікон плівкою та фанерою, щоб захистити приміщення та лабораторне обладнання від холоду й опадів. Це те, що необхідно зробити першочергово, адже для повного відновлення потрібні будуть значні сили і фінансові ресурси.

«Ми дякуємо всім, хто вже долучився до відновлення корпусів, пошкоджених у жовтні. Завдяки допомозі українського уряду, партнерів із Туреччини, Японії, Південної Кореї й усіх небайдужих і з України, й зі всього світу Університет уже має оновленні вікна у Червоному та Жовтому корпусах, а також у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича», — йдеться у повідомленні.

Допомогти можна за посиланням.

У призначенні платежу обов’язково потрібно вказати: «благодійна допомога на відновлення будівель внаслідок ракетного обстрілу».

Фото: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.