Київ відновлюватимуть за Рамковою стратегією

Київ відновлюватимуть в межах Рамкової стратегії коштом Великої Британії — як це відбуватиметься?

У межах Рамкової стратегії Київ відновлюватимуть коштом Уряду Великої Британії за визначеними критичними потребами, а також за принципами інклюзивності й стійкості. Про це повідомляє tvoemisto.tv з посиланням на КМДА.

Ідея створення Рамкової стратегії виникла під час проведення Інвестиційного форуму міста Києва в листопаді 2022 в Брюселі.

«Київським міським головою Віталієм Кличком та керівництвом міста були проведені консультації з представниками урядів Європейських держав і міжнародними партнерами для залучення їхнього потенціалу й найкращого світового досвіду до розробки унікальних рішень із поствоєнного відновлення міста», — зазначили в КМДА.

Всі витрати щодо виконання проєкту будуть профінансовані Урядом Великої Британії, однак суми в КМДА не називають.

Основні засади Римської стратегії це:

  • Відображення бачення майбутнього відновлення Києва після завершення повномасштабної агресії РФ проти України згідно з повоєнними викликами й потребами;
  • Визначення критичних потреб і ключових цілей відновлення міста, зокрема це ефективне врядування, економічна конкурентоспроможність, якісні міські послуги й цифрове відновлення.
  • Рекомендовано підходи для кожної цілі відновлення Києва, що допоможуть відновити Київ як «розумне» і стійке місто з високим рівнем життям киян, де мешканці почуватимуться безпечно й комфортно.

Наразі терміни втілення проєкту не відомі.

Раніше заступник міського голови Києва Володимир Бондаренко повідомив про завершення створення Стратегії відновлення Києва.

Фото: Із відкритих джерел.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.