«Київ – незламне серце Європи»: на Київському вокзалі відкриють виставку, яка повернулась з мандрівки

З 9 січня на Київському залізничному вокзалі відкривається висиавка «Київ – незламне серце Європи», яку побувала у Празі, Любліні, Гіссені, Мехіко, Берліні, містах Північної Америки тощо. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Департамент суспільних комунікацій кілька місяців готував експозицію, яка побувала в багатьох містах Європи та в Північній Америці. Ми хотіли не просто показати світові, якими мужніми та сміливими є українці, а й те, що сьогодні ми боремося за свободу цивілізованого світу та майбутнє європейського суспільства. Протягом місяця експозиція знаходитиметься на платформі біля конкорсу, що з’єднує Центральний та Південний вокзали Києва», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Експозиція нараховує 30 світлин, де зображено життя мешканців Києва та Київщини, які під час окупації мужньо долають випробування нападу російської федерації.

На виставці представлено роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

Фото: Укрзалізниця.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.