Виправдовував війну

«Крим російський, України не існує, а рф не нападала»: фігурант скандального відео отримав підозру від прокуратури

У Києві повідомили про підозру місцевому жителю, який заперечував існування України як держави та виправдовував вторгнення рф. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підозрюваний не бажав визнавати злочини країни-агресора. Він стверджував, що росія є потужною та миролюбною країною.

У квітні 2023 року, перебуваючи поблизу Київської духовної академії і семінарії, на запитання журналіста, чий наразі є Крим, він відповів: «російський, Київської Русі». Чоловік публічно заперечив існування України як держави, збройну агресію рф та тимчасову окупацію частини території України.

Крім того, у своєму коментарі він публічно висловлював російські наративи про те, що кордони України ніде не зареєстровані та залишились нам з часів радянського союзу.

Висновками судової лінгвістичної експертизи підтверджено, що висловлювання в опублікованих матеріалах містять заперечення збройної агресії рф проти України, а також заперечення тимчасової окупації частини території України.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.