Завершення навчання в школах Київщини

«КОВА вжила всіх заходів»: 31 травня 359 шкіл Київщини завершать навчання

Більше половини шкіл Київщини завершають навчальний рік 31 травня. Про це повідомляє очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«КОВА вжила всіх заходів, щоб забезпечити безпеку дітей під час навчання. Бо це головний пріоритет. Батьки, відправляючи дітей до школи, мають бути впевнені, що малеча в безпеці та комфорті. Йдеться насамперед про належно облаштовані укриття, якісну систему оповіщення про небезпеку, шляхи евакуації, системи вентиляції. Дата завершення навчального року визначена з урахуванням днів, коли діти через ворожі ракетні обстріли чи відсутність електроенергії не могли нормально навчатися. 1 червня розпочнуться канікули в 359 школах.

Тривалість навчального року, дата його початку та закінчення під час воєнного стану визначаються законодавством. Однак кожен освітній заклад, зважаючи на безпекову чи епідеміологічну ситуацію, може самостійно вирішувати, коли відправляти дітей на канікули або ж починати навчальний рік. Через повномасштабну війну перед нами постали нові виклики. Частина шкіл Київщини розпочали офлайн-навчання в різний час, мали різну тривалість канікул протягом року, тому і рік закінчують по-різному – з 26 травня до 16 червня. Загалом в області 638 шкіл і кожна з них потребує індивідуального підходу. Вже починаємо працювати над підготовкою заходів безпеки до наступного навчального року», – ідеться в повідомленні.

Так, 359 шкіл області завершать освітній процес 31 травня, 44 заклади – 26 травня, 220 шкіл – у період з 2 по 9 червня. 15 закладів розпочнуть канікули із 17 червня.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.