Консультант-архітектор з Чилі займається активною промоцією відбудови Ірпеня

Консультант-архітектор «Irpin reconstruction summit» Крістіан Віттіг з Чилі займається активною промоцією відбудови Ірпеня. Про це йдеться на сторінці проєкту у Facebook.

Минулого тижня Крістіан разом з тимчасово повіреним у справах України в Республіці Чилі Владиславом Богорадом відвідали церемонію відкриття виставки дитячих малюнків про війну «Мамо, я не хочу війни», що відбулася в культурному центрі та музеї чилійської поліції.

«Я запланував зустрічі з послом Польщі, Чехії та з головою МЗС Чилі аби заручитися їх підтримкою та підтримкою інших бізнесменів у Чилі. Та маю ще одну хорошу новину – ми вже працюємо над ескізним проєктом Бібліотечно-культурного центру Товариства письменників і поетів Ірпеня. Ми солідарні з проблемами Ірпеня, і бажаємо сприяти їх вирішенню», — розповідає архітектор.

Нагадаємо, Крістіан Віттіг є міжнародним консультантом робочої групи проєкту з відновлення «Irpin reconstruction summit», який разом з командою з Чилі вже працюють над розробкою 4 архітектурних проєктів для Ірпеня. В липні цього року Крістіан відвідав Ірпінь, щоб ознайомитися з масштабами руйнувань.

Фото: Irpin reconstruction summit

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.