Відбудова дитсадку у Гостомелі

«Комфортне навчання дітей – пріоритет для нас»: КОВА відбудовує дитсадок у Гостомелі

КОВА активно залучає міжнародних партнерів до комплексної відбудови дитсадків на Київщині: днями було проведено домовленості щодо відновлення «Веселки» в Гостомелі. Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

 «Днями зустрівся з представниками Міжнародної організації з міграції Робертом Моміні, Конрадом Клосом, Оленою Луканюк, Максимом Осаволюком. Запропонував міжнародним партнерам долучитися до відбудови дитячого садка «Веселка» у Гостомелі. Заклад, який відвідували понад 300 дітей, зруйнували російські окупанти. Цей дитячий садок був найбільшим на території громади. Внаслідок потрапляння снарядів у закладі розбито вікна, пошкоджено фасад та більше 50% даху. Окупанти вибили двері, понівечили систему опалення, розбили вхідну групу, знищили або викрали всі комп’ютери, знищили меблі, обладнання, інвентар, навчальне приладдя.

Наразі в дитсадку вже відновили дах, замінили вікна, реконструювали вхідну групу, тривають роботи із заміни опалювальної системи. За кошти обласного бюджету буде облаштоване укриття. Водночас якісна відбудова за принципом «зробити краще, ніж було» вимагає додаткових фінансових ресурсі», – ідеться в повідомленні.

На сьогодні через навалу російських окупантів у Гостомелі немає жодного діючого дошкільного закладу.

Також Руслан Кравченко обговорив з міжнародними партнерами їх можливу участь в облаштуванні комфортних та якісних укриттів у школах. Наразі першочергово визначені 43 школи, які потребують будівництва укриттів, щоб вже 1 вересня діти повернулися до навчання.

Фото: Руслан Кравченко.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.