бочче, чемпіонат

Команда інваспорту з Обухова показала успішні результати на чемпіонаті Київської області з бочче

27 квітня у Білій Церкві відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з бочче серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це пише пресслужба Обухівської міської ради.

Зазначається, що збірна команда інваспорту з Обухова під керівництвом Юрія Пєскова, призером Чемпіонату світу та Європи зі штовхання ядра, рекордсменом України, взяла активну участь у змаганнях паралімпійського виду спорту. В його основі лежить рухлива гра з набором різнокольорових м’ячів.

Возможно, это изображение 2 человека

«За підтримки та сприяння відділу молоді, фізичної культури та спорту Виконавчого комітету Обухівської міської ради, а також КЗ Центру ФЗН «Спорт для всіх» наші спортсмени мали можливість з користю провести час та отримати хороші результати. Такі заходи дуже необхідні для спортсменів з особливими потребами», — додали у повідомленні.

Возможно, это изображение 3 человека, больница и текст

Бочче — гра з м’ячем, різновид боул-спорту, поруч з боулзом і петанком; походять від найдавніших ігор Римської імперії. Найпоширеніша гра в Італії, частково у Європі і в місцях проживання італійських мігрантів, у тому числі в Австралії, Північній та Південній Америці (де гра відома під назвою bochas), у Венесуелі (bolas criollas), у Бразилії (bocha). Спорт також дуже популярний в Хорватії (boćanje, bućanje, balote), Словенії (balinanje) та південній Франції (ліонський боул).

Фото: Обухівська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.