Ізюм

КО «Київзеленбуд» передало місту Ізюм зелені насадження для відновлення центрального парку

Підприємства КО «Київзеленбуд» передали місту Ізюм у Харківській області зелені насадження для благоустрою центрального Парку відпочинку. Він був пошкоджений внаслідок бомбардувань та обстрілів. Там було знищено 198 дерев, а також – кущі та квітники. Про це повідомляє комунальне об’єднання.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король зазначив, що столичні підприємства долучилися до Всеукраїнської акції «Славні ЗСУ зробили місто Ізюм вільним і мирним, а ми зробимо зеленим і квітучим», яка також об’єднала організації та розсадники Донецької, Харківської, Полтавської та Київської областей.

«Ми передали квіти для композиції «Ізюм – це Україна», кущі та дерева, щоб відновити насадження у Центральному парку. Крім того, я мав змогу привезти гуманітарну допомогу для місцевого гумштабу. До речі, напередодні тут висаджував квіти Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен, який відвідував Ізюм у цей час, щоб вчергове нагадати світу про злочини росії», – пояснив Олексій Король.

Фото: КО «Київзеленбуд»

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.