Кияни просять побудувати пішохідний перехід над залізницею у Дніпровському районі

Кияни просять владу побудувати пішохідний перехід над залізницею у Дніпровському районі між вулицею Вифлеємською та Березняківською. Про це йдеться у відповідній петиції, зареєстрованій на сайті Київської міської ради.

Таку вимогу авторка петиції Євгенія Корольова аргументує тим, що зараз кияни, які пересуваються пішки, мають переходити з боку Соцміста до району Березняки на вулицю Березняківська через автомобільний переїзд над залізницею на станції «Русанівка».

На користь такої побудови вона наводить такі аргументи чому теперішній варіант незручний та небезпечний:

  • маршрут через проспект Соборності передбачає, що людина має перетнути кілька нерегульованих пішохідних переходів. В умовах виключень світла, а також постійного потоку автівок, це несе певні ризики для життя людей;
  • для спуску з проспекту до Березняків передбачені лише сходи, а значить цією дорогою не можуть скористатись батьки з коляскою, люди з інвалідністю, це незручно для велосипедистів і користувачів електросамокатів;
  • маршрут через залізницю по коліях з вулиці Вифлеємської до Русанівки нелогічний для тих, хто прямує до Березняків — їм потрібно зробити велике коло плюс знову пройти по кількох нерегульованим переходам;
  • більшість людей, що прямує з проспекту Соборності до Березняків, йдуть через залізничні колії в місці, що не облаштоване для цього, бо це найпростіший та коротший шлях.

«Питання можна вирішити, побудувавши ергономічний пішохідний перехід — пішохідний міст над залізницею, який не передбачатиме необхідність переходу автомобільних доріг по нерегульованих переходах», — наголосила Євгенія Корольова.

Для розгляду цього звернення в Київській міській раді петиція має зібрати шість тисяч голосів на підтримку. Збір підписів триває.

Фото ілюстративне.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.