Кагарлицьке пологове відділення отримало нове ліжко для пологів та устаткування

Нове ліжко для пологів отримало пологове відділення Кагарлицької лікарні. Про це розповідає офіційна сторінка Кагарлицької міської ради.

Багатофункціональне електричне ліжко для пологів Кагарлику передав Благодійний Фонд «280 днів».

«Це ліжко-трансформер DB турецького виробництва компанії Alaturca Medical. Воно повністю електричне, зі зйомними головною та ножною панелями. Бічні поручні з індикатором кута нахилу. Зйомна ножна секція, Положення спинної секції ліжка, висота і рухи легко і безшумно регулюються за допомогою пульта керування».

Також лікарня отримала сучасне устаткування, яке зробить перебування вагітних, породіль та немовлят більш комфортним та ефективним. Завдяки новому кріслі медсестра зможе залишити маму та малюка самих у палаті, оскільки перебування у цьому кріслі є безпечним.

Крім цього Кагарлицька лікарня підписала договір із Національною службою здоров’я України та буде отримувати 15800 грн від держави на одні пологи. Незалежно від того, чи це будуть фізіологічні пологи, чи проведено кесарів розтин, чи пологи із якимись ускладненнями. Директорка закладу зазначила:

«За вимогами НСЗУ в нас кожного місяця має бути не менше 20 пологів. А на пів року — 150. На 19 серпня в нашому пологовому будинку прийняли 183 пологи. Тому відділення відповідною кількість пологів саме заробляє на себе кошти. Цьому сприяють і наші додаткові вкладенні й придбання».

Раніше Фонд передав для пологового відділення Кагарлика лампу для фототерапії, яку використовують, якщо в діток є гемолітична жовтуха або пожовтіння. Також у відділення отримали прилад для підігріву інфузійних середовищ — крові, плазми, фізіологічних розчинів, кардіомонітор пацієнта, відсмоктувачі. А ще — післяпологові ліжка і замінили їх у палатах.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.