Кагарлицька міська рада провела засідання виконавчого комітету: які питання вдалося вирішити

У Кагарлику 26 вересня пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на якому було ухвалено ряд важливих рішень. Провів його Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Про це повідомляє пресслужба Кагарлицької міської ради.

«Затверджено План заходів щодо складання проєкту бюджету Кагарлицької міської територіальної громади на 2023 рік; ухвалено рішення про початок опалювального сезону 2022-2023 років: він стартує традиційно з 15 жовтня для всіх категорій споживачів, які  розташовані на території Кагарлицької МТГ, а в разі зниження температури повітря в приміщеннях дошкільних, шкільних, інших навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та соціального захисту нижче +16°С опалювальний період  розпочнеться за заявами керівників установ/закладів при наявності Акта готовності до опалювального сезону», — йдеться в повідомленні.

Виконавчий комітет зміг затвердити проєкти рішень, які показала комісія з питань захисту прав дітей, що стосувалися розгляду заяв мешканців щодо надання дозволу на придбання дитині будинку та двох земельних ділянок;  дозволів на дарування частини квартири і житлового будинку, в яких зареєстровані та проживають неповнолітні; дозволу про призначення громадянина опікуном над неповнолітньою племінницею, яка має статус дитини-сироти.

«Після розгляду відповідної комісії ухвалено рішення про надання необхідної матеріальної допомоги мешканцям громади на лікування; буде надано матеріальну допомогу потерпілому від пожежі, а також родині померлого  фронтовика. На засіданні надано кілька дозволів на видалення аварійно небезпечних зелених насаджень, упорядковано одну з поштових адрес. Учасники засідання взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання на знак ушанування пам’яті про загиблих у жорстокій війні з рашистами», — зазначили у пресслужбі.

Фото: Кагарлицька міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.