«Його крик було чутно на кілька кілометрів»: Бровари прощаються з мамою і донькою, які загинули 18 січня під час авіакатастрофи

Сьогодні, 21 січня, Бровари прощаються з маленькою Міланою Пономаренко та її мамою Оленою, які загинули в дитсадку 18 січня під час авіакатастрофи гелікоптера. Про це повідомляє «Трибуна-Бровари».

«Того чорного ранку чоловік Олександр чекав у автомобілі, а Олена та Міланочка встигли лише зайти всередину, як впав гвинтокрил на дах. Побачивши це, чоловік кинувся туди… Здавалось, що його крик було чутно на кілька кілометрів. Жодної секунди ми не полишали надії, що мама та донька виживуть. До 12.00 об’їздили всі лікарні, сподіваючись, що вони десь в опіковому центрі. Але в списку потерпілих їх не було. Коли ж дізнались, що міський голова запросив Олександра до моргу, всередині все похололо. З’ясувалось, що Олена та Мілана згоріли заживо… Сашко зумів упізнати донечку лише по сережках, а тіло дружини сильно понівечене», – розповіла Юлія Сміловець журналістам.

5- річна Мілана, як і її старша сестричка – 13-річна Єва, займалася гімнастикою. 35-річна Олена працювала в логістичній компанії заступницею головного бухгалтера. Попрощатися із загиблими мамою та донькою прийшли сотні броварчан, а також міський голова Ігор Сапожко. Похоронять маму і доньку завтра в селі Новоукраїнка Чернігівської області, звідки родом Олена.

Фото: «Трибуна-Бровари».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.